Avenue Mallu održano javno savjetovanje o pravima potrošača

dinkob2

Savjetovališta za potrošače Osijek u subotu je u trgovačkom centru Avenue Mall organiziralo javno savjetovanje o pravima potrošača.

"Potrošački forum" Udruga za zaštitu i promicanje potrošačkih prava građana događaj je organizirala u sklopu kampanje o pravima potrošača a svi zainteresirani dobili su korisne savjete i informacije koje se tiču njihovih potrošačkih prava.

Također Savjetovalište je omogućilo razgovore sa savjetnicima o specifičnim potrošačkim pravima vezanima uz potrošačke kredite, telekomunikacije, označavanje hrane, online kupovinu i slično.mirab2

Događaj je podržala i zastupnica u EU parlamntu Biljana Borzan a posjetitelje je zabavljala stand up komičarka Andrea Andrassy iz Zagreba.

Događaj je organiziran u sklopu kampanje Europske komisije o pravima potrošača "Potrošači, upoznajte svoja prava" s ciljem podizanja svijesti i poticanja građana Republike Hrvatske u pogledu njihovih potrošačkih prava.

Članak preuzet sa http://www.osijekonline.hr/